KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16087113

nr 1608 7113

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, 1936. Blandteknik, bildmått: 13x18cm, yttermått inklusive ram: 20x25cm

Utrop:

500 kr

måndag 25 mars 2024
kl 20:27:53